پاورپوینت فصل نهم 9 کتاب گروه درمانی (گروه های بزرگسالان) جرالد کوری

دسته بندي : کتاب » روانشناسی و روانپزشکی
پاورپوینت فصل نهم 9 کتاب گروه درمانی (گروه های بزرگسالان) جرالد کوری و ماریان اشنایدر کوری در قالب  pptx  و در حجم 63 اسلاید: 

بخشی از متن: 
گروه های موضوع مدار 
گروه های موضوع مدار مزیتهای زیادی برای بزرگسالان دارند.اگر موضوع ها مسایل زندگی اعضا را منعکس کنند،می توانند تسهیل کننده های نیرومندی باشند.
درباره ی برخی از موضوع های مربوط به رشد زندگی رایج که خصیصه ی عضویت در گروه است ،چنانچه گروهی که شما آن را رهبری می کنید از افراد 20 ساله تشکیل شده باشند،این عده به احتمال زیاد گرفتار انتخاب شغل،سبک زندگی،تغییر برنامه ی زندگی ویافتن معنا ومسایل حل نشده ی مربوط به وابستگی – استقلال هستند.
اگر گروه شما متشکل از افرادی باشد که بین 20الی 30 سال سن دارند،می توانید انتظار مسایلی مانند تغییر در ارزشها وباورها،بروز مشکلات با والدین،مشکلات شغلی و افسردگی داشته باشید.برای گروه  هایی که متشکل از افراد میانسال هستند،رهبران می توانند این گروه ها را براساس موضوع هایی مانند کنارآمدن با تنگی وقت،سازگاری با بزرگتر شدن فرزندان و استقلال آنها،بحرانهای زناشویی،تغییر نقش های مردان وزنان،کنار آمدن با پیری ومرگ سازمان بندی کنند.چه کسی در زمینه ی موضوع های گروه تصمیم می گیرد؟این امر به عوامل متعددی نظیر سبک رهبری ومیزان مهارت گروه شما بستگی دارد. با کمک اعضا شما می توانید این موضوع ها را به گونه ای بپرورانید که مسیر جلسه های بعدی را مشخص کنید.


دریافت جداگانه هر فصل از کتاب:
دسته بندی: کتاب » روانشناسی و روانپزشکی

تعداد مشاهده: 106 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pptx

فرمت فایل اصلی: pptx - پاورپوینت - قابل ویرایش

تعداد صفحات: 63

حجم فایل:405 کیلوبایت

 قیمت: 14,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل پشتیبانی 24 ساعته : 09909994252